NASZ PERSONEL

CENTRUM KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ

ul. Zacisze 6 

31-156 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 20.00

Sobota: 9.00 - 14.00

NOWOŚĆ! Mezoterapia dermarollerem na ciało

MEZOTERAPIA DERMAROLLEREM (ZABIEG MIKRONAKŁUWANIA)

Zabieg mikronakłuwania dermarollerem jest jednym z najbardziej efektywnych zabiegów na rynku kosmetycznym i medycznym. Polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych, przy pomocy specjalnego rollera.

Roller to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z cieniutkimi igiełkami. Urządzenie wykonuje mezoterapia-dermarolleremmikronakłucia skóry, przebija warstwę rogową naskórka tworząc bardzo gęstą sieć mikrokanalików – 500 000 w ciągu 5 – 10 minut.

Powstałe mikrokanaliki wspierają absorpcję składników odżywczych nakładanych na skórę, co pozwala na zwiększenie przenikania substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę. Działanie to, zmusza skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Wywołany w ten sposób kontrolowany stan zapalny stymuluje uwalnianie przez skórę czynników wzrostu i pobudzenie aktywności fibroblastów, które zwiększają produkcję kolagenu oraz elastyny. Liczne badania kliniczne dowodzą, że mikronakłuwanie jest bardziej efektywne niż inne zabiegi, włączając w to laser, peelingi chemiczne i dermabrazję.

Jak przebiega zabieg?

W trakcie zabiegu, po skórze przesuwany jest Roller, który wytwarza, co najmniej 500 000 kanalików w ciągu 10 minut. Następnie przez kanaliki wtłaczana jest odpowiednia ampułka do mezoterapii igłowej. Zabieg trwa ok. 50- 60 minut. 

Już od pierwszej sesji widać efekty. Optymalny i trwały rezultat gwarantuje 4-6 sesji co 7-10 dni. 

Efekty mezoterapii dermarroller-em

  • głęboka przebudowa i rewitalizacja naskórka
  • spłycenie, ujednolicenie i likwidacja blizn
  • synteza nowych włókien kolagenowych i elastynowych
  • ujędrnienie wiotkiej skóry, poprawa elastyczności

Efekt terapeutyczny przynosi już samo nakłuwanie naskórka, które pobudza do samodzielnej odnowy i regeneracji. W celu osiągnięcia większych efektów tuż po mikronakłuwaniu na ciało (pośladki) aplikowana jest ampułka marki MEZOSYSTEM z FOSFATYDYLOCHOLINĄ 5%. Ampułka wysokoskoncentrowana spalająca tłuszcz (lipoliza zwłaszcza typ II), intensywnie redukująca cellulit oraz rozstępy a także modelująca sylwetkę.

MESOSYSTEM – portugalsko-hiszpańska firma przodująca w produkcji nowoczesnych, wysoko specjalistycznych kosmeceutyków o wysokiej koncentracji substancji aktywnych.

 

powrót