NASZ PERSONEL

CENTRUM KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ

ul. Zacisze 6 

31-156 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 20.00

Sobota: 9.00 - 14.00

NOWOŚĆ! Mezoterapia dermarollerem na twarz

MEZOTERAPIA DERMAROLLEREM (ZABIEG MIKRONAKŁUWANIA)

Zabieg mikronakłuwania dermarollerem jest jednym z najbardziej efektywnych zabiegów na rynku kosmetycznym i medycznym. Polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych, przy pomocy specjalnego rollera.

Roller to urządzenie wyposażone w ruchomy wałek z cieniutkimi igiełkami. Urządzenie wykonujemezoterapia-dermarollerem mikronakłucia skóry, przebija warstwę rogową naskórka tworząc bardzo gęstą sieć mikrokanalików – 500 000 w ciągu 5 – 10 minut.

Powstałe mikrokanaliki wspierają absorpcję składników odżywczych nakładanych na skórę, co pozwala na zwiększenie przenikania substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę. Działanie to, zmusza skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Wywołany w ten sposób kontrolowany stan zapalny stymuluje uwalnianie przez skórę czynników wzrostu i pobudzenie aktywności fibroblastów, które zwiększają produkcję kolagenu oraz elastyny. Liczne badania kliniczne dowodzą, że mikronakłuwanie jest bardziej efektywne niż inne zabiegi, włączając w to laser, peelingi chemiczne i dermabrazję.

Jak przebiega zabieg?

W trakcie zabiegu, po skórze przesuwany jest Roller, który wytwarza, co najmniej 500 000 kanalików w ciągu 10 minut. Następnie przez kanaliki wtłaczana jest odpowiednia ampułka do mezoterapii igłowej. Na zakończenie aplikowana jest maska okluzyjno – wyciszająca. Zabieg trwa ok. 50- 60 minut. 

Już od pierwszej sesji widać efekty. Optymalny i trwały rezultat gwarantuje 4-6 sesji co 7-10 dni. 

Efekty mezoterapii dermarroller-em

 • głęboka przebudowa i rewitalizacja naskórka
 • spłycenie, ujednolicenie i likwidacja blizn
 • synteza nowych włókien kolagenowych i elastynowych
 • zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów
 • redukcja oraz wypłycenie zmarszczek: spłycenie bruzd z czoła, policzków
 • odczuwalny wzrost napięcia skóry twarzy
 • ujędrnienie wiotkiej skóry, poprawa elastyczności
 • rozjaśnienie i usuwanie przebarwień

Efekt terapeutyczny przynosi już samo nakłuwanie naskórka, które pobudza do samodzielnej odnowy i regeneracji. W celu osiągnięcia większych efektów tuż po mikronakłuwaniu na twarz aplikowana jest ampułka, dobierana odpowiednio do rodzaju problemu. W ramach oferty zapewniamy aplikację ampułki GENOSYS.

GENOSYS to amerykańska marka, która za cel stawia sobie znaczne hamowanie procesów starzenia się skóry wykorzystując technologię przenikania przeznaskórkowego. Eksperci potwierdzają wysoką skuteczność kosmetyków Genosys, porównując ich działanie do środków farmaceutycznych stosowanych w dermatologii estetycznej.

Aktualnie w ofercie dostępne są następujące ampułki:

 • CTS – do skóry z bliznami potrądzikowymi, pooparzeniowymi, remodelująca tkanki skóry, z silnie skoncentrowanymi cytokinami pobudzającymi produkcje kolagenu i elastyny
 • SWS – do skóry z przebarwieniami, do rozjaśniania brązowych zmian pigmentacyjnych 
 • HES – ujędrniająco-nawilżająca z wysokomolekularnym kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek 
 • CVS – regenerująco-odmładzająca z kolagenem i beta-glukanem 
 • AVS – intensywnie liftingująca i redukująca zmarszczki 
powrót