NASZ PERSONEL

CENTRUM KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ

ul. Zacisze 6 

31-156 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 20.00

Sobota: 9.00 - 14.00

nowość: GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY

W zimowej ofercie Centrum Kosmetologii Profesjonalnej zagościła nowa linia pielęgnacyjna twarzy i ciała:

GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY

 

Podstawą pielęgnacyjnej serii GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY są rośliny, zioła i produkty

goralska-tradycja1występujące na terenach górskich.  

 

SZAROTKA symbolu siły, piękna i doskonałości, ma niezwykłe właściwości wiązania wody dlatego wiedzie prym w naszej linii pielęgnacyjnej. Wspiera ją DZIEWIĘCIOSIŁ roślina znana na Podhalu od wieków, działająca silnie ściągająco i regenerująco. Do kompletu pielęgnacyjnego dołączyło MLEKO o działaniu łagodzącym i odżywczym oraz OWIES mający właściwości przeciwświądowe, kojące, przeciwzapalne, regenerujące, zmiękczające oraz nawilżające. Ostatnią rośliną, zaproszoną do serii jest JAGODA LEŚNA, która działa wzmacniająco na naczynia krwionośne. Dzięki obecnym przeciwutleniaczom JAGODA  dodatkowo opóźnia proces starzenia się skóry.

 

 

W NOWEJ SERII GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY KAŻDY ZNAJDZIE ODPOWIEDNI ZABIEG PIELĘGNACYJNY DLA SIEBIE

 

„SZAROTKOWE PIĘKNO”

(cera sucha, wrażliwa, odwodniona)

 

Zabieg SZAROTKOWE PIĘKNO z SZAROTKĄ w roli głównej polecana jest cerom wrażliwym, odwodnionym, pozbawionym blasku, zwiotczałym i zmęczonym codziennym stosowaniem kosmetyków oraz sztucznym oświetleniem i klimatyzacją.

Szarotka zwana „ Królową górską wśród roślin” wykazuje niezwykłe zdolności wiązania wody, dlatego doskonale nawadnia i nawilża skórę.

 

GÓRALSKA MOC DZIEWIĘCIOSIŁA

(cera tłusta, zanieczyszczona)

 

Zabieg GÓRALSKA MOC DZIEWIĘCIOSIŁA z DZIEWIĘCIOSIŁEM w roli głównej dedykowana jest młodym i problematycznym cerom skłonnym do wyprysków, zanieczyszczonym i z rozszerzonymi porami. Zioło Dziewięciosiłu ma silne właściwości oczyszczające, ściągające i regenerujące dzięki obecnym solom mineralnym i witaminom.

 

TATRZAŃSKA JAGÓDKA

(każdy rodzaj cery)

 

Zabieg TATRZAŃSKA JAGÓDKA wykorzystuje właściwości JAGÓD LEŚNYCH. Zabieg polecany jest każdemu typowi cery, ponieważ działa regenerująco i odświeżająco. Zawarte w jagodach leśnych witaminy, minerały, sole i antyutleniacze przynoszą orzeźwienie oraz odświeżenie.

 Rezultat i efekt widać już po pierwszym zabiegu.

 

MŁODOŚĆ GAŹDZINY

(cera wrażliwa, podrażniona, atopowa)

 

Zabieg MŁODOŚĆ GAŹDZINY wykorzystuje właściwości MLEKA i OWSA, dlatego polecany jest cerom wrażliwych, podrażnionym i atopowym. Zabieg przynosi skórze pełną regenerację, ukojenie oraz wyciszenie. Synergiczne działanie mleka, ekstraktu z owsa oraz kwasów Omega 3-6-9 przywraca pełną równowagę i ukojenie zaczerwienionej skórze.

powrót