NASZ PERSONEL

CENTRUM KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ

ul. Zacisze 6 

31-156 Kraków

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 20.00

Sobota: 9.00 - 14.00

nowość! GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY

W zimowej ofercie Centrum Kosmetologii Profesjonalnej zagościła nowa linia pielęgnacyjna twarzy i ciała:

GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY

 

Podstawą pielęgnacyjnej serii GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY są rośliny, zioła i produkty występujące na terenach górskich.  

goralska-tradycja1

SZAROTKA symbolu siły, piękna i doskonałości, ma niezwykłe właściwości wiązania wody dlatego wiedzie prym w naszej linii pielęgnacyjnej. Wspiera ją DZIEWIĘCIOSIŁ roślina znana na Podhalu od wieków, działająca silnie ściągająco i regenerująco. Do kompletu pielęgnacyjnego dołączyło MLEKO o działaniu łagodzącym i odżywczym oraz OWIES mający właściwości przeciwświądowe, kojące, przeciwzapalne, regenerujące, zmiękczające oraz nawilżające. Ostatnią rośliną, zaproszoną do serii jest JAGODA LEŚNA, która działa wzmacniająco na naczynia krwionośne. Dzięki obecnym przeciwutleniaczom JAGODA  dodatkowo opóźnia proces starzenia się skóry.

 

W NOWEJ SERII GÓRALSKA TRADYCJA PIELĘGNACJI URODY KAŻDY ZNAJDZIE ODPOWIEDNI ZABIEG PIELĘGNACYJNY CIAŁA DLA SIEBIE

 

SZAROTKOWE PIĘKNO

(zabieg anty – starzeniowy, ujędrniający)

 

Zabieg na ciało SZAROTKOWE PIĘKNO wykorzystuje właściwości górskiej rośliny SZAROTKI. Szarotka określana mianem „Królowa górska wśród roślin” wykazuje niezwykłe zdolności wiązania wody, dlatego doskonale nawadnia i nawilża skórę.

Zabieg dedykowany jest osobom ze skórą dojrzałą, o obniżonej elastyczności.

 

MŁODOŚĆ GAŹDZINY

(zabieg na skórę suchą, z łuszczycą, podrażnioną)

 

W zabiegu na ciało MŁODOŚĆ GAŹDZINY wykorzystane zostały właściwości MLEKA   i OWSA. Zabieg dedykowany jest osobom ze skórą suchą, łuszczącą się, skłonną do podrażnień. Zabieg działa wygładzająco i intensywnie nawilżająco, przynosząc ukojenie i odżywienie.

 

TATRZAŃSKA JAGÓDKA

(zabieg na rozstępy i blizny)

 

Zabieg na ciało TATRZAŃSKA JAGÓDKA dedykowany osobom borykającym się z rozstępami i brakiem elastyczności skóry. Zabieg oparty jest na naturalnych składnikach pozyskiwanych z jagód górskich. Działa silnie regenerująco, ujędrniająco oraz znacznie poprawia stan skóry, rozjaśnia i spłyca optycznie występujące blizny.

 

GÓRALSKA MOC DZIEWIĘCIOSIŁA

(zabieg antycellulitowy)

 

Zabieg na ciało GÓRALSKA MOC DZIEWIĘCIOSIŁA dedykowany osobom borykającym się z cellulitem oraz brakiem jędrnej i elastycznej skóry. Zabieg oparty na naturalnych składnikach pozyskiwanych z zioła DZIEWIĘCIOSIŁA, działa intensywnie wygładzająco, regenerująco i odżywczo na skórę.

powrót